Culha Hırdavatçılık TİCARET A.Ş.

1968 yılında kurulan Culha Hırdavatçılık Ticaret A.Ş., başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve ürün çeşitlerimizi, kalitemizi sürekli arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kurumsal yapımız, 30 kişilik uzman kadromuzla, teknolojiye yaptığı yatırımları ve 500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda üst seviyededir.

İthal ettiğimiz ve markasına sahip olduğumuz Tomax, Martin Craft, Worth, White Dove, Odeon ve Red markalı ürünlerin yanında, İzeltaş, Karbosan, Fisco, Esaş Eğe, Cerpa gibi sektörümüzün köklü üreticilerinin ülkemizdeki en büyük bayiliklerinden birini yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında birçok bölgeye hizmet vermekteyiz. İkitelli'deki 2500 metrekare'lik dağıtım merkezimiz ile sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Mİsyonumuz

Culha Hırdavat olarak misyonumuz sektörümüzde insanların güvenliğini, kullanıcılara yüksek kalite sağlamak, en yeni teknolojileri hayata geçirerek müşterilerin güvenini garanti etmektir.

Vİzyonumuz

Culha Hırdavat olarak vizyonumuz uluslararası standartlara uygun hizmet ve üretim kalitesine öncülük ederek sektörün lider kuruluşu olmaktır.

Değerlerİmİz

• İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,

• Yasalara ve iş etiğine uygun hareket etmek, şeffaf yönetim anlayışına sahip olmak,

• Ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Culha Hırdavat ile Güvenli ve Risksiz Alışveriş

Culha Hırdavat olarak, ilişki içerisinde olduğumuz müşterilerimizin mahremiyet ve güvenlik bilgileri, asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz, kayıt altında tutulmaz.

50 yılı aşkın tecrübemizin vermiş olduğu ciddiyet ile konum ve özel bilgilerinizin gizliliği firmamız için en önemli unsurdur.

Üretİm ve Kalİte PolİTİkamız

Culha Hırdavat, Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.